Blog

Nové texty

14. března 2012 v 21:46 | Miška =D
Chalani postupně přidávají na youtube písničky z nového alba "Dva svety", takže sem přidávám pár textíků.
Mezi texty najdete:

Bavte se.
Miška :-)

Opět se omlouvám

22. ledna 2012 v 20:24 | Miška =D
Ahoj děcka, nezlobte se na mě, ale můj počítač je totálně kaput :-( Dovezli mi ho ze správi, pak asik týden jel a pak obláček dýmu, zatím blogy řeším přes bráchův starej komp a taťkův noťas, než si našetřím na novej. A jelikož jedu v březnu do Kölnu na Black Veil Brides, počítám, že to bude trvat dlouho. Jako takovou velkou omluvičku za tyhle nepříjemnosti jsem pro vás nachystala plán na únor, abyste měli přehled o tom co se změní :-)

1. Kompletní rekonstrukce blogů, to znamená - trošku upravit rubriky tady a v galerii a udělat pořádek na fb, yt a v návštěvní knize.

2. Designy: v únoru nás čekájí všude new dessy :-)

3. Víc věcí v galerii: Udělám i rubriky, kde budou fotky od kluků. pokud budete chtít, můžete mi už teď hned začít posílat i nějaký vaše fotečky, který uveřejním na theparanoid-fanclub@seznam.cz :-) nezapomeňte napsat do předmětu Fotky do galerie - jméno člena :-) a nezapomeňte mi někde v mailu uvedst adresu vašeho blogu, ať můžu uvádět zdroje :-)

4. Vánční rozhovor s Paťou: jelikož mi vyflusl kopm tak jsem sem nestihla dat vánoční rozhovor s Paťou, tak ho sem dám hned, jak dopíšu tenhle článek :-)

5. Čekají, nás Igyho narozky, tak můžete do 29.1.2012 posílat, svoje fota s Igym a td.. pokud nás bude dost udělám videjko a pak ho vypálím a předám igymu spolu s dárkem od FC :-) Posílejte na theparanoid-fanclub@seznam.cz

6. Vznikne zde rubrika "Ptejte se, kde se můžete mě i ostatních fanynek, ptát na dotazy ohledně blogu a všeho co vás zajímá :-)

7. Budou tu i bleskovky a takový věci :-) Vítěz si odnese animaci, signaturu anebo třeba dess na přání

Tak, kdybych náhodou na něco zapomněla, napíšu to v dalším takovýmdle duchaplným komentářu, tak se mějte :-)
Zdraví Miška :-)

Omluva - rozbitej komp

8. ledna 2012 v 14:30 | Miška =D
Ahoj omlouvám se, že tady, tak dlouho nic nepřibilo, ale měla jsem rozbitej počítač :-( A dívám se že děvčata se na všechno taky upa vykvyjzli :-( Tak to tento týden napravím akorát nwm co s fotkama, páč mi pořád nějak zlobí nahrávání :-( musím to nějak vočekovat =D Tak se nezlobte a opožděně šŤastnej novej ro(c)k =D

Seznam SB

11. prosince 2011 v 21:03 | Miška =D
Family:


Top:Normal:

Novinky na blogu

11. prosince 2011 v 20:55 | Miška =D
Takže omlouvám se Sbéčkám, ale tento týden moc nestíhám, byla jsem dlouho nemocná, tak teď to musím všechno dohánět ve škole, takže na fanclub mám málo času, navíc mám ještě jeden blog o Black Veil Brides a na ten se moc nedostanu, tak tento týden budu věnovat volnou chvilku BVB blogu, ale vy nesmutněte, přednastavila jsem sem pár článků na tento týden.

Dneska tady máte doplnění galerie
zítra, v uterý i ve středu vás v galerii čekají další fotky
+ můžete se těšit na videoreport z Nitry, já tam jedu určitě, nevím jak Gabča, protože říkala, že je nemocná, Lucka je v práci a Stanička má akorát po narozeninách, tak nwm no, ale pokud nás pojede víc, tak bych do reportu chtěla zapojit i rozhovor s Palem, kterýmu tam dám dáreček (opožděně) k narozkám :-) Nic neslibuju, záleží jestli nás pojede víc a jestli si na nás Palo udělá čas ale určitě něco o výletě do NR čekejte :-)
Jinak nějakej den si tady udělám takovou větší reklamu na svůj BVB blog =D =D tak se omlouvám - předem říkám není to jenom blog o BVB i když jsou tam hlavně oni, najdete tam i moje oblíbený texty, upíří deníky, různý videjka, přibude grafika, pravá krev... takže taky čekejte nějakou upoutávku :-)

No nic když už jsem tady zas napsala hromadu keců, tak jdu aspoň udělat ten novej seznam Sbéček =D =D =D
Zasmějte se zas nad mým duchaplným článkem a hezkou dobrou noc :-)

P.S. Fanynkám který mi na mail a na FB píšou "Zabiju tě!" vzkazuju: když vás to furt baví =D =D já se stejně nad těma vašema nesmyslama zasměju mažu to nebo blokuju, takže smůůůůla :-)

Všechno nejlepší Palo :-) :-*

30. listopadu 2011 v 21:43 | Miška =D
Náš nejoblíbenější bubeník má narozeniny, tak přejeme všechno nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka, úspěchu. lásky... :-*

Prosba

28. listopadu 2011 v 19:51 | Miška =D
ahoj lidičky poraďte mi plsky, Stanička tady teĎ není a až se vrátí, tak bude mít akorát narozky a já vůbec nevím co jí koupit, kdybyste poradili byli byste moc hodní :-)

27.11.2011

27. listopadu 2011 v 18:37 | Lucka ;-)
Takže tady začínám psat seznam novejch Sbéček čekáme do konce tohoto týdne pak uzavíráme :-)

Family:

Miščin blog o BVB: love-isnt-always-fair.blog.cz
Gabin blog o focení a všm možným: kathika.blog.cz


Top:Normal:Jinak Miška mi psala, že některý Sbéčka se ptali ohledně povídek, tak pokud chcete, abysme vám povídku zveřejnili na FC, tak to není problém. Stačí napsat na mail, kterej najdete v menu :-) Stačí když do předmětu napíšete povídka nebo fan fiction :-) :-)

Kontrola Sbéček

27. listopadu 2011 v 15:32 | Miška =D
Vím že sme to dřív nekontrolovali ale po tom co sem někteří došli jenom 1 po tom co sme byli sbéčka, tka sme se rozhodli, udělat kontrolu
Tady máte pravidla, přečíst a dyštak se zapište do komentů :-)

Nové fotky v galerii

5. listopadu 2011 v 10:12 | Mischa Salvatore =D


 
 

Reklama