Leden 2011

Všechno nejlepší Igy =D

31. ledna 2011 v 19:54 | Stáňa =D |  Naše kecy =D
igi

Jak jinak to napsat, než všechno nejlepší Igorovi? Narozeniny by měly být hodně významný den už proto, že je to oslava dalšího roku života. A to je přece úplně to nejlepší!!
Žijeme jednou, žijeme krátce, žijeme moc rychle, tak si musíme užít úplně to všechno, co na nás v dalším roce čeká. A i to přejem Igorovi. Myslím si, že můžeme taky přát ještě více úspěchu, než už sklidili. Další nápady na nové písničky. Říká se, že už malé mimino, kterému začne bít srdce, vnímá zvuky z okolí, zejména hudbu.(-: Některá hudba ho může dokonce natolik ovlivnit, že zvýší jeho inteligenci, změní jeho emoce. A nebo inspiruje celý jeho život. Co takový Igor musel poslouchat, když byl ještě prtě, to si netroufám říct, ale inspirovalo ho to v jeho psaní písniček dokonale.(-: No řekněte!!(-:
Navrhovala bych denně poslouchat nějakou písničku od The Paranoid pro správné užívání si života! A ta hudba k němu rozhodně patří.
Ještě jednou všechno nejlepší, hodně dobrých věcí a hlavně užívání si života!!
Přeje Mischa, Lucka a Stáňa.

10 000 fanoušků =D

31. ledna 2011 v 16:01 | Mischa =D |  Novinky
igi

Vzkaz od kluků z FB =D
"10 000fans:) ďakujeme kamaráti za to,že sa vám naša muzika páči a že nás máte radi:)"

Igor slaví

31. ledna 2011 v 15:55 | Mischa =D |  Novinky
Igorovi je dneska 24 let. takže přejeme štěstíčko, zdravíčko, ještě větší úspěchy s kapelou a aby se mu všechno splnilo. =D

igi
Fotky: ZDROJ

Plánovaný koncert

25. ledna 2011 v 18:36 | Stáňa |  Naše kecy =D
pata
Dneska se vás budu snažit potěšit dalším duchaplným článkem. Tentokrát o blízkém koncertě v Blavě. (-:
Jestli se holky těší? Zaručeně!! Nedávno jsem mluvila s Míšou, která mi říkala, že to ani nevydrží do toho března. Je pravda, že se to zdá hodně dlouho, ale mezi námi- myslím, že to uteče jako voda a bude to hned. (-:Už se na to holky připravují, vymýšlejí různé věci, kde stát při koncertě, aby se co nejlépe natáčelo a jak to sem potom všechno dát, až to bude natočené. Podle mě je ale mimo to i nejdůležitější, aby to všechno dělaly s tím, že tu skupinu mají rádi a v tomto případě o tom není vůbec pochyb.(-:
Máme se určitě na co těšit. Každý koncert je vždycky zážitek. A holky, co mi tak říkaly, by si přály nejvíc, kdyby tam zazněla ta nová písnička, Odkaz.  To by byla bomba!!(-: Doufám, že se kluci z  The Paranoid odhodlají a taky tam takhle písnička zazní. Ale i kdyby ne, tak podstatou je i všechno okolo. Holky tam budou náš blog skvěle reprezentovat, jako pokaždé!!(-: Myslím si, že kromě The Paranoid i na tohle se budete moc těšit.(-:

Brzy se zase uvidíme!!(-:
Ahooj.
Stáňa

Odkaz - poslech

25. ledna 2011 v 10:01 | Mischa =D |  Novinky
Nějakej človíček dal písničku Odkaz na youtube. =D Takže vám ji sem dávám abyste si ji mohly poslechnout, protože mi někteří z vás psali, že vám to na bandzone nešlo pustit. =D

Hlasujte !!!! =D

24. ledna 2011 v 14:43 | Mischa =D |  Články
roman
Hlasovat můžete TADY =D

Začátkem ledna proběhly v rámci soutěže Starter dva semifinálové večery. První se uskutečnil v pražském Retro Music Hall, kde se o přízeň diváků utkaly tyto kapely: COOKIES, TWO MEN, CRIMINAL COLECTION a SINUHET. Druhý koncert proběhl o dva dny později v bratislavském klubu Loft, kde se veřejnosti představily kapely THE NOW, SÁM SEBOU, THE PARANOID a EA. Z těchto živých vystoupení byly pořízeny video záznamy, na základě kterých probíhá v termínu 24.1. - 13.2. na webu www.coffeebreaks.cz hlasování o postup kapel do velkého FINÁLE!

Během těchto tří týdnů můžete podpořit soutěžící kapely. Každý den je možné z 1 IP adresy zaslat kapele 1 hlas. Do finále, které se uskuteční 26.2. v Praze, postupuje jedna kapela s nejvyšším počtem hlasů z České republiky a jedna kapela s nejvyšším počtem hlasů ze Slovenska. Navíc se k nim opět přidá 1 kapela, kterou zvolí odborná porota jako divokou kartu.

Soutěž Starter vznikla za podpory značky NESCAFÉ na začátku září 2010. Celkem se do soutěže přihlásilo 320 kapel, ze kterých odborná porota ve složení Lenka Dusilová, Vratko Rohoň (Inekafe) a Albert Černý (Charlie Straight) vybrala 60 kapel, které se probojovaly do Základního kola. Z toho pak vzešlo našich 6 kapel + 2 divoké karty od odborné poroty.

Právě tyto kapely nyní můžete podpořit svými hlasy na webu coffeebreaks.cz a poslat 2 z nich do finále! Hlasování na webu www.coffeebreaks.cz potrvá celé 3 týdny a to v termínu 24.1. - 13.2.

ZDROJ

Bratislava- nestranný pozorovatel

22. ledna 2011 v 20:44 | Stáňa |  Naše kecy =D
palo
Dostala jsem nelehký úkol něco tu napsat o bratislavské soutěži kapel. (-: No jéje.
Jsem v téhle chvíli hodně nestraný člověk, protože jsem tam nebyla, ale viděla jsem hodně videí a těch zážitků, co mi holky říkali těch by bylo- na celou knihu.
Holky vyjížděli v pátek. Vezl je táta Míši. (-: Dokážu si představit už tu cestu- těšili se už dlouho dopředu a pořád to utíkalo pomale. Až to nakonec přišlo. A musela to být bomba.(-:
Z Brna trvá cesta do Bratislavy přibližně hodinu a něco. Holky statečně čelily nástrahám dálnice a potom i větší zimy než v Čr. Ale zvládly to skvěle! Jako vždycky!
První SMS, co mi přišla, byla asi kolem půl deváté. Těsně před koncertem? Holky mi psali, že už viděly hlavní aktéry soutěže (prostě ty hlavní)- tedy- Romana, Igora, Paťě a Pala.
Tím to teprve začalo.(-: Míša se nakonec dostala na pódiu a natočila exkluzivní video. (-: V roli hlavní kameramanky ji to slušelo náramně. I Lucka se zapojovala ve focení. Psali mi SMS, jak se to daří.
A nakonec přišlo samotné vystoupení. Byly to, tuším, tři písničky, ve které kluci předvedli, co v nich bylo.(-: A určitě nasadili velkou laťku ostatním kapelám. Ještěže tak!(-: Záznamy jsem viděla a myslím si, že vystoupení bylo skvěle povedené. Určitě budete souhlasit- že jako vždycky!!
Nakonec to všechno završilo pivo. A jaké? Samosebou česká Plzeň. Naše holky si popovídaly s Paťem a Igorem a co tak říkali, byla to sranda veliká!!! Z toho sice video není, ale těch fotek- těch je dlouho do zásoby. Cesta tam nebyla zbytečná, to ani náhodou!!!!!!!!!
Myslím si, že se to vše velmi vydařilo.(-: Míša byla spokojená a Lucka taky. A tak je to jenom dobře.
Těšíme se na další koncert a doufáme v koncert v Brně!!!(-:

Zdraví Stáňa

Anketa: Kdo z The Paranoid má nejhezčí zadek =D??

22. ledna 2011 v 19:04 | Staňa =D |  Ankety
paťa

Hlasujte ať kluci ví na čem sou. =D
 (pod článkem)Odkaz - text

22. ledna 2011 v 18:53 | Lucka =D |  Texty
Môj nahý svet stroskotal na tebe
Neviem nájsť čo som mal,
keď som s tebou zaspával

odkedy vôňa chvíl prežíva len v zajatí
v mojich snoch a pekných dní neviem byť tak šťastný

Keď strácam, nevidím ťa a pátram
jednoducho viem už si preč
Tak vráť sa len ty si za to stála
a dovol mi chcieť teba späť

Pár hlúpych chýb nemožeš prehltnúť
no aj tak dobre vieš kým pre mňa navždy zostaneš
aj keď som na cestách nie si sama kto má strach
snáď si len pamätáš, tebe nikdy neodolám

Keď strácam, nevidím ťa a pátram
jednoducho viem už si preč
Tak vráť sa len ty si za to stála
a dovol mi chcieť teba späť

Vráť sa späť !

2x
Keď strácam, nevidím ťa a padám
jednoducho viem už si preč
Tak vráť sa len ty si za to stála
a dovol mi chcieť teba späť