Hlasujte !!!! =D

24. ledna 2011 v 14:43 | Mischa =D |  Články
roman
Hlasovat můžete TADY =D

Začátkem ledna proběhly v rámci soutěže Starter dva semifinálové večery. První se uskutečnil v pražském Retro Music Hall, kde se o přízeň diváků utkaly tyto kapely: COOKIES, TWO MEN, CRIMINAL COLECTION a SINUHET. Druhý koncert proběhl o dva dny později v bratislavském klubu Loft, kde se veřejnosti představily kapely THE NOW, SÁM SEBOU, THE PARANOID a EA. Z těchto živých vystoupení byly pořízeny video záznamy, na základě kterých probíhá v termínu 24.1. - 13.2. na webu www.coffeebreaks.cz hlasování o postup kapel do velkého FINÁLE!

Během těchto tří týdnů můžete podpořit soutěžící kapely. Každý den je možné z 1 IP adresy zaslat kapele 1 hlas. Do finále, které se uskuteční 26.2. v Praze, postupuje jedna kapela s nejvyšším počtem hlasů z České republiky a jedna kapela s nejvyšším počtem hlasů ze Slovenska. Navíc se k nim opět přidá 1 kapela, kterou zvolí odborná porota jako divokou kartu.

Soutěž Starter vznikla za podpory značky NESCAFÉ na začátku září 2010. Celkem se do soutěže přihlásilo 320 kapel, ze kterých odborná porota ve složení Lenka Dusilová, Vratko Rohoň (Inekafe) a Albert Černý (Charlie Straight) vybrala 60 kapel, které se probojovaly do Základního kola. Z toho pak vzešlo našich 6 kapel + 2 divoké karty od odborné poroty.

Právě tyto kapely nyní můžete podpořit svými hlasy na webu coffeebreaks.cz a poslat 2 z nich do finále! Hlasování na webu www.coffeebreaks.cz potrvá celé 3 týdny a to v termínu 24.1. - 13.2.

ZDROJ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama