Bratislava- nestranný pozorovatel

22. ledna 2011 v 20:44 | Stáňa |  Naše kecy =D
palo
Dostala jsem nelehký úkol něco tu napsat o bratislavské soutěži kapel. (-: No jéje.
Jsem v téhle chvíli hodně nestraný člověk, protože jsem tam nebyla, ale viděla jsem hodně videí a těch zážitků, co mi holky říkali těch by bylo- na celou knihu.
Holky vyjížděli v pátek. Vezl je táta Míši. (-: Dokážu si představit už tu cestu- těšili se už dlouho dopředu a pořád to utíkalo pomale. Až to nakonec přišlo. A musela to být bomba.(-:
Z Brna trvá cesta do Bratislavy přibližně hodinu a něco. Holky statečně čelily nástrahám dálnice a potom i větší zimy než v Čr. Ale zvládly to skvěle! Jako vždycky!
První SMS, co mi přišla, byla asi kolem půl deváté. Těsně před koncertem? Holky mi psali, že už viděly hlavní aktéry soutěže (prostě ty hlavní)- tedy- Romana, Igora, Paťě a Pala.
Tím to teprve začalo.(-: Míša se nakonec dostala na pódiu a natočila exkluzivní video. (-: V roli hlavní kameramanky ji to slušelo náramně. I Lucka se zapojovala ve focení. Psali mi SMS, jak se to daří.
A nakonec přišlo samotné vystoupení. Byly to, tuším, tři písničky, ve které kluci předvedli, co v nich bylo.(-: A určitě nasadili velkou laťku ostatním kapelám. Ještěže tak!(-: Záznamy jsem viděla a myslím si, že vystoupení bylo skvěle povedené. Určitě budete souhlasit- že jako vždycky!!
Nakonec to všechno završilo pivo. A jaké? Samosebou česká Plzeň. Naše holky si popovídaly s Paťem a Igorem a co tak říkali, byla to sranda veliká!!! Z toho sice video není, ale těch fotek- těch je dlouho do zásoby. Cesta tam nebyla zbytečná, to ani náhodou!!!!!!!!!
Myslím si, že se to vše velmi vydařilo.(-: Míša byla spokojená a Lucka taky. A tak je to jenom dobře.
Těšíme se na další koncert a doufáme v koncert v Brně!!!(-:

Zdraví Stáňa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mischa =D Mischa =D | Web | 23. ledna 2011 v 12:28 | Reagovat

Děkujeme je to krásnej článek. Děkujeme že si vynechala naše pubertální výlevy =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama